Home > Premii si castigatori > Castigatori > Premiul pentru asistentul social din domeniul protecţiei copilului

Premiul pentru asistentul social din domeniul protecţiei copilului

CSV To HTML using codebeautify.org
Nume Voturi
BALAUR NOAGHI-ANDREI (ALBA) 7647
LĂCĂTUŞU EMANUELA-NICOLETA (TIMIȘ) 4801
CRUȚ VASILE (SUCEAVA) 2249
SZANTO ILDIKO (BIHOR) 1752
URSESCU DELIA-MARIA (SIBIU) 1429
STANCIU ELENA (IAȘI) 1217
HANCIȘ SIMONA (SATU MARE) 1168
PRODAN LILIANA (ARGEȘ) 854
HALAPCIUG ELENA (VASLUI) 772
ENE ŞTEFANIA (TULCEA) 689
ALEXA DANIELA (BUCUREȘTI) 664
BALABAN MIHAELA-DIANA (BRAȘOV) 629
LUPU ALINA MIHAELA (BACĂU) 514
MATALĂ MARIA-MIRELA (DOLJ) 374
STĂNICĂ (NĂSTASIE) COSTINELA-DELIA (DOLJ) 343
POPESCU FLORIN (VÂLCEA) 337
ILIE ALINA (CONSTANȚA) 324
RADU ANAMARIA (NEAMȚ) 290
CÂRJAN ANA-MARIA (VRANCEA) 222
GUJMETE GEORGETA-MONICA (ARGEȘ) 179
FILIPCIUC DANIELA (BUCUREȘTI) 164
FILIP OANA-LAVINIA (CARAȘ SEVERIN) 163
DUŢESCU MIHAELA (BUCUREȘTI) 149
PAVEL ANDREEA-MARIA (BUCUREȘTI) 138
ANDREI CĂTĂLINA-NICOLETA (PRAHOVA) 116
TOFAN FLORENTINA-MONICA (CLUJ) 106
BRUSALIS NICOLETA (BUCUREȘTI) 90
BUZATU LUMINIŢA DANIELA (DÂMBOVIȚA) 90
IORGA ELENA (BUCUREȘTI) 88
MANIŢIU MARIANA (BUCUREȘTI) 87
CĂPLESCU CIPRIAN-CRISTIAN (MEHENDINȚI) 84
STAN MĂDĂLINA-OANA (BUCUREȘTI) 75
BÎRLOI ADRIANA (BUCUREȘTI) 64
PETROVAI IOANA (MARAMUREȘ) 64
ITU ALINA (BUCUREȘTI) 60
POPA MARINICA (DÂMBOVIȚA) 57
FELDMAN GABRIEL (HUNEDOARA) 57
FLOREA DANIELA (DÂMBOVIȚA) 56
STĂNESE IONELA-LILIANA (MEHENDINȚI) 51
DEHELEAN IONELA-MARIANA (ARAD) 50
ZAMFIRA IOANA-CLAUDIA (ARGEȘ) 45
DIMANCEA ANGELICA TATIANA (BUCUREȘTI) 43
DULERCEA ANDREEA-VALENTINA (BUCUREȘTI) 43
VĂNUŢ MIRELA MĂDĂLINA (TIMIȘ) 41
PARIŞI OANA (MEHENDINȚI) 28
CONSTANTIN IUNIA (CARAȘ SEVERIN) 24
PAPARUŞ MIHAELA CORINA (PRAHOVA) 22
LUNGESCU MARIANA MAGDALENA (PRAHOVA) 22
BALAŞ LAVINIA-FLORINA (ARGEȘ) 20
STOICA ELENA-CRISTINA (ARGEȘ) 19
HUDUNCĂ OANA (BUCUREȘTI) 19
CIOARA CAMELIA (HUNEDOARA) 17
CRĂCIUN ANA-MARIA (CARAȘ SEVERIN) 16
BOCA AURA (ILFOV) 16
MOLEA DENISA-MIHAELA (ARGEȘ) 15
TULBURE ANDREEA (HUNEDOARA) 14
SOARE ANDI-DUMITRU (ARGEȘ) 14
ALEXANDRU VICTORIA (BUCUREȘTI) 12
ŞCHIOPU ANCUŢA-MIHAELA (HUNEDOARA) 11
DUCA MAGDALENA (ILFOV) 10
CĂCIULĂ CARMEN-ANTONELA (ARGEȘ) 10
VOICULESCU EUGENIA (ARGEȘ) 10
COCIU DOINIȚA (PRAHOVA) 9
DOBRE ELENA MONICA (PRAHOVA) 8
STĂNESCU ANCA MARIA (BUCUREȘTI) 7
RISTEA LUMINIȚA (ILFOV) 7
OLTEANU ALINA-GABRIELA (ARGEȘ) 6
SIGHEARTĂU LAURA-MARIA (CARAȘ SEVERIN) 6
MORARU FLORICA-CLAUDIA (PRAHOVA) 5
DRAGOMIRESCU ALINA-MIHAELA (ARGEȘ) 5
KRIEB CRISTINA (PRAHOVA) 5
COSTACHE IULIANA (VRANCEA) 5
DINU IOANA (ARGEȘ) 4
BUMBĂCEA FLORENTINA GABRIELA (PRAHOVA) 4
MIHAIL ROXANA ELENA (PRAHOVA) 4
OANCEA LILIANA (ARGEȘ) 3
DRAGOMIR FLORENȚA (PRAHOVA) 3
GÎNGUŢ MARINELA (ARGEȘ) 2
ENACHE MARIA CLAUDIA (PRAHOVA) 2